Через блакитні екрани тернополянам вливають тонни бруду

Вибори вийшли на заключну фазу і чим ближче до кінця тим бруднішими стають дії конкурентів з метою дискредитації своїх опонентів. Недолугі кандидати, які не можуть відзначитися хоча б якимись хорошими справами, обливають брудом тих, хто впродовж багатьох років своєю наполегливою працею доводять, що достойні звання народного депутата.

Вчора  на олігархічному каналі 1+1, в програмі Гроші вийшов замовний сюжет в якому Михайла Головка звинуватили в том, що в нього найбільша кількість депутатських запитів. А чи не є це в першу чергу показником дієвості народного депутата, який реагує на проблеми українців?

«Все моє майно офіційно зареєстровано в декларації. В Києві я живу в орендованій квартирі і немає жодного – наголошую жодного майна ні в Києві, ні тим більше під Києвом – я про це відповів журналістці плюсів і навіть закликав перевірити в держреєстрах, однак ця дівчинка з особливим цинізмом розказувала про якесь неофіційне майно з посиланням на неіснуючу інформацію в Тернопільських ЗМІ. Ну що ж, за подібну маніпуляцію з метою паплюження мого імені і тисяч виборців, які мене підтримують, я буду вимагати відповідальності згідно чинного законодавства. Як то кажуть – до зустрічі в суді, який я виграю, тільки станеться це на жаль уже після виборів.

Хочу наголосити, що пікети проти таких одіозних корупціонерів як голова фонду держмайна Трубаров, очільника Нафтогаз України Коболєва, мародерки Гонтарєвої – підтримував і буду підтримувати, оскільки боротьбу з корупцією вважаю своїм приорітетним завданням як народного депутата України. З перших днів своєї роботи у Верховній раді я послідовно відстоював позицію збереження стратегічних державних підприємств у державній власності, і категорично виступав проти їх продажу олігархічним структурам за безцінок, і без сумніву продовжу це робити в наступному скликані парламенту.

Хочу передати привіт тим, хто за великі гроші замовив цей брехливий сюжет – недочекаєтесь!! Працював і буду працювати на благо громади 164 виборчого округу, бо вважаю що наші мудрі люди – найбільша цінність і зможуть відрізнити зерно від полови. До перемоги! Зробимо брехунів разом! ))», – заявив Михайло Головко.

Нагадаємо, програма “Гроші” вже не вперше попадає в центр скандалу через тенденційні матеріали. Ще раніше в інтернет попали розцінки команди цієї передачі, як виявилось, будь хто може замовити свого опонента за доволі скромну суму, хоча у виборчий період вона очевидно збільшується на порядок. Тому у висновку №36 від 27 червня 2019 року Незалежної медійної ради щодо сюжетів програми “Гроші” сказано, що Незалежна медійна рада дійшла висновку, що в сюжетах телеканалу «1+1» наявні порушення стандартів журналістської діяльності. Та зокрема в її сюжетах було допущено порушення професійних стандартів журналістики, а саме стандартів достовірності та збалансованості подання інформації, відображених у статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».

Шановні українці вибори вийшли на заключну фазу і чим ближче до кінця тим бруднішими є дії конкурентів з метою дискредитації мене як народного депутата України.Вчора на олігархічному каналі 1+1, в програмі Гроші вийшов сюжет в якому ви вдумайтесь мене звинуватили в тому що в мене найбільша кількість депутатських запитів. А чи не є це в першу чергу показником дієвості народного депутата, який реагує на проблеми українців? Чи ви хочете перетворити парламентарів на мавп які лише тиснуть кнопки за вказівками різних олігархічних кланів?Все моє майно офіційно зареєстровано в декларації. В Києві я живу в орендованій квартирі і немає жодного – наголошую жодного майна ні в Києві, ні тим більше під Києвом – я про це відповів журналістці плюсів і навіть закликав перевірити в держреєстрах, однак ця дівчинка з особливим цинізмом розказувала про якесь неофіційне майно з посиланням на неіснуючу інформацію в Тернопільських ЗМІ. Ну що ж, за подібну маніпуляцію з метою паплюження мого імені і тисяч виборців, які мене підтримують, я буду вимагати відповідальності згідно чинного законодавства. Як то кажуть – до зустрічі в суді, який я виграю, тільки станеться це на жаль уже після виборів. Хочу наголосити, що пікети проти таких одіозних корупціонерів як голова фонду держмайна Трубаров, очільника Нафтогаз України Коболєва, мародерки Гонтарєвої – підтримував і буду підтримувати, оскільки боротьбу з корупцією вважаю своїм приорітетним завданням як народного депутата України. З перших днів своєї роботи у Верховній раді я послідовно відстоював позицію збереження стратегічних державних підприємств у державній власності, і категорично виступав проти їх продажу олігархічним структурам за безцінок, і без сумніву продовжу це робити в наступному скликані парламенту. Хочу передати привіт тим, хто за великі гроші замовив цей брехливий сюжет – недочекаєтесь!! Працював і буду працювати на благо громади 164 виборчого округу, бо вважаю що наші мудрі люди – найбільша цінність і зможуть відрізнити зерно від полови. До перемоги! Зробимо брехунів разом! ))

Publiée par Михайло Головко sur Mardi 9 juillet 2019

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *