«Динаміада-2021» відбулася на Тернопільщині

Працівники силових структур взяли участь у Чемпіонаті області з гирьового спорту . Змагання відбувались  у  Палаці спорту “Текстильник”.
28 спортсменів виконували вправи з гирями вагою 32 кг. Головував на змаганнях заслужений тренер України, майстер спорту міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.
В особистій першості переможцями у своїх вагових категоріях стали:  Крет Дмитро ( в/к до 63кг., ГУНП);   Іван Свистун ( в/к до 73 кг ГУНП),  Назар Климчук (в/к до 78 кг. ГУНП);  Василь Свідрук (в/к до 85кг. ТУССО);  Василь Максимів ( в/к до 95 кг.УДСНС), Віктор Мороз ( в/к + 95 кг., УДСНС), Петро Пігович (особисто у в/к + 95кг. ГУНП).
Звання найсильніших  в командному заліку здобули працівники Нацполіції краю, срібло отримали представники Управління ДСНС, а бронзові медалі вибороли чоловіки з Управління поліції охорони в області.
Як зазначив заступник ФСТ Динамо Володимир Небесний, за підсумками змагань найкращі спортсмени вирушать на Всеукраїнський турнір.
Хороший настрій, позитивний заряд енергії та неперевершені емоції отримали усі учасники спортивного дійства, переможці – кубки та грамоти.