облрада

Громада з Тернопільщини підписала угоду про співпрацю з муніципалітетом Святої Анни (Словенія)

Представники ОТГ Тернопільщини за сприяння Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування у складі кількох інших об’єднаних громад з України у рамках навчальної поїздки відвідали Словенію.

Тема заходу «Співпраця бізнесу та місцевих громад». Під час поїздки учасники ознайомлюються з кращими практиками співпраці місцевих громад/муніципалітетів з бізнес об’єднаннями та асоціаціями, вивчають досвід муніципалітетів Словенії і налагоджують ділові контакти із словенськими колегами.

У поїздці від Тернопільщини взяли участь Монастириський міський голова Андрій Старух та Оксана Зазуляк від Настасівська ОТГ.

Під час другого дня навчальної поїздки учасники відвідали громаду Святої Анни, де відбулося підписання угоди про співробітництво між муніципалітетом Святої Анни та Монастириською об’єднаною територіальною громадою.

«Протягом дня наші колеги вивчали досвід становлення і розвитку словенської общини, а також обговорили напрямки співпраці між громадами. Результатом перемовин стало підписання угоди про співробітництво між муніципалітетом Святої Анни та Монастириською об’єднаною територіальною громадою. Зокрема, цією угодою передбачено співробітництво у царині місцевого розвитку. Створення ефективного менеджменту та використання власних потужностей і фінансових можливостей громади – це те, що найбільше зацікавило тернополян. Від Монастириської міської ради угоду підписав її голова Андрій Старух», – повідомив директор Тернопільського Центру розвитку місцевого самоврядування Віктор Литвинчук.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *