Хвиля досвіду для юних тернополян

У суботу, 13 квітня, відбувся другий день ІІІ Всеукраїнського фестивалю «КіноХвилька».

Протягом дня, в Українському домі «Перемога», працювала студія «ХвилькаПродакшн», де проводились майстер – класи  від гостей фестивалю, які працюють у сфері кіновиробництва. Також маленькі кіномани переглянули комедію «Пригоди S Миколая», після чого спілкувалися із актрисою Тетяною Лаврушко, яка у фільмі зіграла роль поліцейської Злати.

«На мою думку, Тернопіль став активнішим та сміливішим і мене це дуже тішить. Діти талановиті, але проявляють це не одразу, можливо, десь соромляться, не до кінця собі щось дозволяють, а акторська майстерність дозволяє ці можливості проявити. Приводити дітей у світ мистецтва – це великий розвиток»розповіла Тетяна Лаврушко, актриса театру та кіно.

Також, в цей час, відбулась презентація тернопільських дитячих медійних проектів, де юні актори спробували себе у різних ролях.

Ввечері,  показом фільму «11 дітей з Моршина» відбулось офіційне закриття ІІІ Всеукраїнського фестивалю кіно, анімації і телебачення «КіноХвилька», який подарував безцінний досвід дітям, які люблять кіно.

Ірина Пітушевська

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *