Кому можна паркуватись на автобусних зупинках Тернополя?

Фото чергового генія парковки скинули нам на редакційну пошту небайдужі тернополяни. Випадок мав місце в жовтні цього року на зупинці громадського транспорту ринку «Оріон». В супровідному тексті сказано, що чоловік, схожий на народного депутата Андрія Богданця, припаркувавши своє авто марки «Ford Edge» в акурат під знак «зупинка автобуса»,  спокійнісінько почимчикував собі на ринок.

Але згідно декларації, поданої політиком 01.10.2019 р, у нього немає взагалі ніякого рухомого майна, а згаданий вище «Форд» 2017 року випуску, орієнтовною вартістю 25 000 американських доларів, був поставлений на облік в Тернополі 24 вересня,  а отже  інформація надана МРЕО про те, що у власності Андрія Богданця знаходиться саме така автівка однозначно є недостовірною, позаяк це авто ніяк не може бути власністю народного депутата обраного по місту Тернопіль від партії «Слуга народу».

Чи може?

Нагадаємо, що згідно правил дорожнього руху паркування заборонено ближче ніж за 10 метрів від пішохідного переходу та за 30 метрів до найближчої зупинки громадського транспорту.

З 27 вересня 2018 року згідно з ст. 122.1 КпАП України штраф за порушення правил парковки, в тому числі стоянки і зупинки в недозволеному місці становить 255 грн. на перший раз і 680 грн. в разі повторення порушення протягом року.

Post Author: Редактор

Один коментар до “Кому можна паркуватись на автобусних зупинках Тернополя?

  • івп

    (05.11.2019 - 09:15)

    ЦЕ Ж ЗЕПУТАТ, ВСЕ ЛОГІЧНО. Тільки людина з низькими моральними якостями може підтримувати партію зелених чоловічків і звісно присутня неповага до суспільства.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *