освіта

Михайло Головко: «Робітничі професії сьогодні необхідно популяризувати задля розвитку економіки України!»

Навчально-практичний центр відкрили на базі державного навчального закладу «Бучацьке професійно-технічне училище».

У ньому займатимуться підготовкою майбутніх зварювальників, газозварювальників, газорізальників.

Участь у відкритті центру взяв голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Цей заклад має чим пишатися. За 70 років діяльності він підготував тисячі професіоналів. Попереду, впевнений, велике майбутнє, бо робітничі професії сьогодні дуже потрібні для нашого краю й України загалом. Будівельна, аграрна сфери, туризм та сфера послуг сьогодні потребують фахівців, яких навчає Бучацьке професійно-технічне училище. Відкриття нового навчально-практичного центру сприятиме підвищенню якості підготовки спеціалістів, які, переконаний, матимуть змогу реалізувати свої навики в умовах сучасного виробництва!» – зазначив Михайло Головко.

Директор ДНЗ «Бучацьке професійно-технічне училище» Володимир Бугаєнко каже, новий навчально-практичний центр дозволить проводити навчання з використанням найсучаснішої техніки.

«Наразі в нас навчається 430 учнів, є 8 професій. Професія яку ми щойно презентували, вона в нас вже існувала, але була стара база. На тій базі за допомогою області та держави ми створили навчально-практичний центр з сучасним обладнанням», – розповів Володимир Бугаєнко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *