поліція

На Тернопільщині правила дорожнього руху “порушував” покійний чоловік

Водій таксі більше восьми місяців використовував посвідчення водія іншої людини.

Все вияснилось тоді, коли до поліції надійшов сигнал, що таксист, ймовірно, знаходиться за кермом у стані наркотичного сп’яніння.

Зупинивши дане авто, працівники групи реагування патрульної поліції, запропонували водієві пройти медогляд, а також перевірили документи. Останні виявилися дійсними. Проте сумніви викликала фотографія на посвідченні водія, оскільки реальна людина дещо відрізнялася візуально від тієї, що на правах.

Перевіривши у базі дані документи, стало відомо, що їх власник, мешканець  села Колодно Збаразького району, помер ще два роки тому, а документ використовував у своїх цілях його односельчанин. Оскільки у самого горе – таксиста документи забрали ще у січні цього року, за водіння транспортного засобу у стані алкогольного сп’яніння. Тому й вирішив скористатися правами покійного товариша, які зберігав у себе.

За вісім місяців їзди з чужим посвідченням водій таксі зібрав декілька штрафів за порушення правил дорожнього руху. Продовжувати видавати себе за іншу людину відтепер житель села Колодно вже не зможе. Документ вилучили працівники поліції, автівку помістили на арештмайданчик.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *