На Тернопільщині продають ялинки спеціально вирощені до новорічних свят

На Тернопільщині розпочало реалізацію новорічних ялинок Державне підприємство «Чортківське лісове господарство». Усі хто бажає придбати лісову красуню можуть звертатися в будь-яке із 11 лісництв або безпосередньо в Чортківський лісгосп, що розташований за адресою: м.Чортків, вул. Шевченка, 42. Всього ж пунктів продажу, на яких можна придбати хвойні деревця, вирощених Чортківським лісгоспом, є 16. 

Ціни на новорічні ялинки залишилася на рівні минулорічної. Так, ялинка, висотою, приміром, до одного метра вартує 48 грн із ПДВ, від 1,5 м до 2,0 м відповідно – 84 гривні з ПДВ.

Кожна лісова красуня має спеціальну самоклейну етикетку, яка вказує на те, що її заготовлено законно та звідки походить хвойне деревце.

Нагадаємо, що купуючи новорічну ялину шкодите природі не завдається, оскільки лісівники виростили її спеціально для потреб споживачів на новорічні й різдвяні свята. Щороку лісівники закладають для цього плантації новорічних ялин. Зокрема, лише цьогоріч у Чортківському лісгоспі закладено 25 тисяч штук хвойних різних порід.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *