облрада

На Тернопільщині з’явився ще один ЦНАП

У Чорткові запрацював сучасний Центр надання адміністративних послуг. Розташований він у фойє та кількох кабінетах Чортківської міської ради. Тепер в одному приміщенні чортківчани зможуть отримати 213 адмінпослуг.

Завдяки плідній співпраці Чортківської міської ради з європейськими партнерами, зокрема шведською компанією NIRAS Sweden AB, мешканці міста отримуватимуть адміністративні послуги європейського рівня. Програма «U-LEAD з Європою» безкоштовно надала комп’ютерну техніку, якісне програмне забезпечення та офісні меблі. Фоє міської ради та кабінети, де розмістились працівники оновленого ЦНАПу, відремонтували за кошти платників податків міста.

Окрім того, в рамках програми шведські та українські експерти неодноразово проводили навчання працівникам оновленого ЦНАПу, тож вони працюватимуть оперативно та професійно.

У сучасному відкритому офісі все чітко структуровано: є зона очікування та зона прийому громадян, дитячий куточок. Також варто відмітити, що ЦНАП обладнано електронним пандусом. Ще одним нововведенням Чортківської міської ради стало те, що тепер, аби отримати консультацію спеціаліста із будь-якого відділу чи управління, не потрібно шукати потрібний кабінет. Достатньо звернутись до адміністратора на рецепції, котрий перебуває у фоє, а вже він викличе потрібного працівника. Також саме у фоє відтепер прийматимуть і всі заяви.

У модернізованому ЦНАПі впроваджено програмний комплекс автоматизації центрів надання адміністративних послуг «Вулик». Ця система передбачає електронний документообіг між ЦНАПом та суб’єктом надання адмінпослуг. Така інформаційна система підвищує доступність та якість послуг, та забезпечує надійне зберігання й захист інформації.

Чортківський Центр надання адміністративних послуг пропонує містянам широкий перелік сервісів: послуги соціального характеру, видача відомостей з державного земельного кадастру, з питань реєстрації нерухомості, реєстрації бізнесу, державна реєстрація земельних ділянок, послуги пенсійного фонду, послуги місцевого значення, послуги з реєстрації громадян, послуги з реєстрації актів цивільного стану та чимало іншого.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *