На Юнацьких Олімпійських іграх тернополянка здобула дві “бронзи”

Цими днями у столиці Аргентини, місті Буенос-Айресі завершуються ІІІ літні Юнацькі Олімпійські ігри. П’ятнадцятирічна тернополянка Анастасія Бачинська здобула на цих змаганнях дві бронзові медалі.

Спочатку наша землячка посіла третє місце у фіналі багатоборства з результатом 52,322. Попереду були лише Джорджия Вілла з Італії (54,066) та Амелі Морган з Великобританії (53,432). Ще одну «бронзу» спортсменка здобула у заключному виді змагань серед дівчат у вільних вправах.

Коментуючи свій виступ, Анастасія Бачинська зізналася, що для неї велика честь своїми виступами прославляти чудові традиції української школи жіночої спортивної гімнастики у світі: «Ця медаль – медаль, якою я дійсно пишаюся, адже вона є яскравим підтвердженням чудової української школи спортивної гімнастики. Для мене це велика честь та прекрасні відчуття радості та гордості за рідну країну», – сказала Настя.

Відтак, наразі в активі збірної України на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх 19 медалей, сім з яких золоті, п’ять срібних та сім бронзових.

Довідково:

Анастасія Бачинська – майстер спорту України зі спортивної гімнастики, багаторазова чемпіонка України зі спортивної гімнастики, фіналістка XIV літнього Європейського юнацького олімпійського фестивалю, є вихованкою відділення спортивої гімнастики комунального закладу міської ради «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 2» імені Юрія Горайського.