Нардеп з Тернополя взяла участь у міжнародному форумі

Сьогодні, 20 грудня, під гаслом «Україна-Туреччина. Ділове партнерство без кордонів» відбувся масштабний форум Міжнародні дні бізнесу в Україні.

Захід надав змогу потенційним інвесторам з Туреччини більше дізнатися про Україну та її економічний потенціал. Українські бізнесмени мали нагоду познайомитися із закордонними колегами та обговорити шляхи залучення інвестицій в українську економіку, а також інші нагальні питання двостороннього співробітництва.

У роботі форуму взяла участь і народний депутат України від Тернополя Людмила Марченко, яка наголосила, що Україна і надалі продовжуватиме співпрацю з Туреччиною.

«Вдячна за запрошення на надзвичайно цікавий бізнес-форум. Обговорили важливі питання для обох країн, працювати є над чим і ми впевнено крокуємо вперед.

Я, як заступник голови міжпарламентської групи дружби з Турецькою Республікою, ініціювала двосторонню зустріч в січні з поважним послом Туреччини та представниками групи дружби, на порядку денному обговорення транспортних шляхів, економічне зростання та активний розвиток туризму.

Дякую президенту Торгово-промислової палати, пану Геннадію Чижикову за цікаву бесіду та гостинність», – зазначила Людмила Марченко.

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *