Очільник Тернопільщини зустрівся із Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко провів робочу зустріч із Генеральним Консулом Республіки Польща у Луцьку Славоміром Місяком.

Під час зустрічі Михайло Головко та Славомір Місяк обговорили напрямки співпраці у різних сферах. Насамперед, культурній і туристичній галузях.

«Щиро сподіваюся, що нам вдасться налагодити тісне співробітництво, яке даватиме позитивні результати для усіх жителів Тернопілля», — наголосив Михайло Йосифович.

Дипломатична кар’єра нині Генерального Консула Республіки Польща у Луцьку Славоміра Місяка розпочалася у 2000-му році. Він працював у посольствах Польщі в Чехії, Греції, Азербайджані та в Генеральному консульстві Республіки Польща у Бресті, а з 2018 року — у консульському департаменті Міністерства закордонних справ Республіки Польща.

«Переконаний, досвід, яким володіє пан Славомір Місяк допоможе у популяризації привабливості нашого регіону на міжнародній арені. Реалізація спільних україно-польських проектів та програм щороку приносить вагомі результати, які зміцнюють дружні стосунки між державами, сприяють популяризації та взаємозбагаченню культурних цінностей наших народів», — додав очільник краю.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *