Поїздки дорогами Збаражчини стають комфортнішими

Днями у селі Чернихівці Збаразького району обслуговуюча фірма залатала ями на проїжджій частині. Допомогло у вирішенні цього питання звернення голови фракції ВО «Свобода» у Збаразькій райраді Тараса Дячуна до патрульної поліції.

«Обслуговуюча фірма залатала ями на проїжджій частині в Чернихівцях на яких пошкоджено десятки, якщо не сотні коліс.  Щоправда, після отримання штрафу та припису», – зазначив свободівець.

Тарас Дячун додає, що подав вже нове звернення по виявленню  ямковості на дорозі Р-43 (Чернихівці – Об’їзна Збаража – Нижчі Луб’янки – Синява). І результат теж не забарився, оскільки на даній ділянці дороги з’явилася техніка.

«Подяка працівникам патрульної поліції за добросовісне виконання службових обов’язків. Попри упереджену думку, вони, як і водії, хочуть, щоб наші дороги були відремонтованими та комфортними. Якщо вам набридли ями на дорозі наберіть 102 і повідомляйте про правопорушення.  Подібними зверненнями ви робите проблему вагомішою, допомагаєте правоохоронцям притягнути до відповідальності винних, а також примусити відповідальних осіб виконати власні зобов’язання», – наголошує депутат.

Нагадаємо, правовий механізм передбачає, що обстежувати аварійні ділянки доріг має патрульна поліція. Після цього патрульні мають скласти протокол та направити у відповідальну за цю ділянку дороги установу. Якщо проблему не усунено, тоді на керівника цієї  установи накладається штраф.

 

 

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *