Шахрай в інтернеті наживався на породистій собаці

Така прикра історія трапилася з 25-річною тернополянкою. Вона вирішила через мережу придбати собаку породи бігль. Знайшла оголошення, зателефонувала продавцю, однак замість добросовісного собаковода натрапила на шахрая.
Той уміло розповів, чому варто придати цуценя саме в нього, мовляв батьки чемпіони, тварина має гарний родовід і відповідає всім стандартам породи. Цінив недешево, але запевнив, що  разом з собакою надішле відповідну документацію та ветпаспорт. Чоловік хотів передоплату і пообіцяв вже наступного дня  відправити собаку новій господарці потягом.  Однак його номер вранці наступного дня перестав відповідати. Жінка втратила понад 6 тисяч гривень та так і не отримала чотирилапого друга.
Поліцейські вкотре застерігають торгувати в мережі розсудливо! Аби не втратити свої гроші, при покупці слід якнайбільше спілкуватися з продавцем, ставити питання про товар. Важливо переглянути статус продавця, відгуки про нього. Перевірте чи часом фотографії товару не взяті з Інтернету, вимагайте надіслати додаткові фото та відео через різні мобільні додатки. Їх у наш час є достатньо, тож переслати фото через «Viber» чи «WhatsApp» може кожен. Опласуйте не всю суму, а завдаток. Будьте пильні!

Post Author: Tanya

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *