чоловік жінка

“Сила людей” знову вляпалась у гендерний скандал

Здається ще не встиг вщухнути скандал, викликаний словами Володимира Шматька, – міського голови Чорткова, представника партії «Сила людей»,  – про те, що місце жінки  на кухні, а не у владних кабінетах, як тут же дотична до партійного боса Володимира  Шматька структура показує новий приклад печерної ксенофобії. На цей раз мова, правда, не про партію, а про «Інститут політичної освіти», де Олександр Солонтай – один з лідерів «Сили людей» –  числиться експертом та керівником програми практичної політики. На сайті інституту подано анонс, в якому сказано, що на навчання запрошуються виключно жінки – депутатки місцевих рад до участі в навчальних семінарах в рамках проекту «Посилення місцевої демократії».

Невідомо, чи вважають керівники навчального закладу вкупі із Солонтаєм чоловіків недостойними посилювати місцеву демократію, чи навпаки, вважають, що чоловіки і так занадто її підсилюють, так само як і невідомо чим завинили перед інститутом дівчата – депутатки місцевих рад, думаємо про це вони самі розкажуть у наступному розтиражованому вибаченні та у запевненнях, що нічого такого вони не мали на увазі.

Щоправда на цей раз це не просто вияв неповаги до прекрасної половини людства, як минулого разу, а грубе порушення статті  21 Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», котра гарантує рівний доступ до освіти людям незалежно від статі. І напевне лише вибаченнями розтиражованими у соціальних мережах справа на цей раз не обійдеться.

А до того часу, пропонуємо перейменувати партію у «Силу печерних людей».

Сам текст  анонсу подаємо нижче:

Інститут Політичної Освіти оголошує набір жінок-депутаток місцевих рад до участі в навчальних семінарах в рамках проекту «Посилення місцевої демократії». До участі у навчальних семінарах запрошуються виключно жінки-депутатки місцевих рад.

Попередньо семінар відбудеться 17-19 березня 2017 року у м. Львів. Про організацію наступних семінарів та набір на них Інститут Політичної Освіти повідомить пізніше.

Для участі у навчаннях необхідно надати:

  • заповнену анкету;
  • резюме (автобіографічні відомості);
  • Мотиваційний лист з обґрунтуванням важливості Вашої участі саме у цьому семінарі (близько 600 слів);
  • рекомендація від організації, яка делегує учасницю (надається від місцевої ради, партійної чи громадської організації тощо).

На підставі конкурсного відбору, враховуючи наявність повного пакету документів, мотивацію, регіональне представництво. командою ІПО буде сформована група чисельністю по 25 осіб.

Учасники навчань забезпечуються харчуванням, проживанням, навчальними матеріалами.

Остання дата надсилання документів: 27 лютого 2017 року.

*Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидатки, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу: office@ipo.org.ua з позначкою GENDER

Контакти:

тел.: 044 278-55-43

096-131-63-68 Ірина Чайка

Проект «Місцеве самоврядування. Крок до ефективності» реалізується Інститутом Політичної Освіти  у партнерстві з Представництвом Фонду Конрада Аденауера

Поширити:

Post Author: Ганна Зета