Тернопільський облдеп отримав високу відзнаку

Вчора, 22 серпня, в урочищі поблизу села Бодаки Збаразького району вшановували загиблих воїнів УПА. Саме там, у криївці між селами Лози і Котюжини 1944 року полягли майже півсотні українських повстанців під час несподіваної засідки ворога.

Розпочався захід молебнем за участі архієпископа Тернопільського і Кременецького Нестора та священнослужителів Української православної церкви.

Після молитви  архієпископ Нестор нагородив депутата Тернопільської обласної ради Володимира Бобка орденом святого Архістратига Михаїла II ступеня.

«В Урочищі Зімне біля села Бодаки Збаразького району сьогодні вшановували пам’ять воїнів УПА, які загинули у боротьбі за Українську Самостійну Соборну Державу.

Саме тут я удостоївся отримати орден святого Архістратига Михаїла II ступеня за заслуги перед Помісною Українською Православною Церквою та побожним народом.

Щиро дякую за таку високу честь архієпископу Тернопільському і Кременецькому Нестору. Також вдячний Михайлу Головку, завдяки якому на цьому святому місці зведено пам’ятний знак та каплицю, та вже п’ятий рік поспіль організовуються заходи із вшанування.

Зі свого боку я і далі продовжуватиму боротьбу за утвердження української віри та побудову незалежної та вільної української держави», – зазначив Володимир Бобко.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *