Тернополяни беруть участь у дослідженні Антарктиди

Дослідження в Антарктиді – сфера, де Україна представлена серед двох десятків провідних держав світу. Отримані зі станції «Академік Вернадський» дані дають змогу краще зрозуміти процеси, пов’язані з глобальним потеплінням, а також біорізноманіття, на яке воно впливає.

Національний антарктичний науковий центр та Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді ініціював проведення Науково-освітнього проекту «Вчителі та учні беруть участь в екологічному моніторингу Антарктиди» в рамках Міжнародного наукового проекту «Дослідження стану виводкових колоній пінгвінів P. papua та P. Adeliae в підрайоні ККАМЛР 48.1 з використанням мережі фотокамер CEMP (CCAMLR Ecosystem Monitoring Program)».

Тернопільський обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді долучився до даного проекту. Вихованці Центру проводять моніторингові дослідження щодо комплексного вивчення хронології та успішності розмноження пінгвінів P. papua та P. Adeliae як головних споживачів антарктичного криля.

При виконанні досліджень вихованці мають змогу ознайомитись з поведінковими реакціями пінгвінів у гніздових колоніях; оволодіти навичками камерального опрацювання інформації з фотознімків та її аналізу, узагальнення отриманих даних; отримати досвід роботи в міжнародному науковому проекті і долучитися до зусиль світової науки із збереження живої природи на планеті.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *