міськрада

У КП «Тернопільводоканал» з’явилися нові автомобілі

З нагоди 70-річчя комунального підприємства «Тернопільводоканал», для потреб аварійно-диспетчерського відділу придбано два нових автомобілі.

Автомобілі придбані за кошти, затверджені на виконання «Інвестиційної програми 2018 року», пропозиції для якої були підготовлені підприємством «Тернопільводоканал», погоджені виконавчим комітетом міської ради та Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Для надійного забезпечення тернополян послугами водопостачання та водовідведення, окрім модернізації транспортної техніки, комунальне підприємство систематично здійснює оновлення мережі та заміну насосного обладнання.

«Сьогодні «Тернопільводоканал» – це сучасне та одне з кращих підприємств в Україні, де активно застосовуються новітні технології, у тому числі і з очищення води. Адже без водопостачання та водовідведення нам уже  важко уявити функціонування сучасного міста. І саме завдяки самовідданій роботі працівників «Тернопільводоканалу», населення Тернопільської міської територіальної громади стабільно забезпечується водою та підтримуються в робочому стані об’єкти водопровідного і каналізаційного господарства», – зауважив міський голова Сергій Надал.

До слова, у день відзначення 70-річного ювілею «Тернопільводоканалу», Сергій Надал вручив подяки, відзнаки та цінні подарунки працівникам комунального підприємства.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *