У Тернополі від сказу загинула кішка

У Тернополі на вулиці Микулинецька – бічна, 10 внаслідок сказу загинула кішка. У зв’язку з цим вулиці Микулинецьку, Микулинецьку-бічну оголошено неблагополучним пунктом, а вулиці Молодіжна, Фестивальна загрозливою зоною.

Для вирішення цієї ситуації на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Тернопільської міської ради, яке відбулося у понеділок, 2 липня, затверджено план комплексних заходів щодо ліквідації сказу, а саме:

  • проведення безкоштовної вакцинації лікарями Міської державної лікарні ветеринарної медицини в місті Тернополі (вул. Чернівецька, 24 «А») собак, котів в неблагополучній та загрозливій зонах, а також на території міста Тернополя;
  • заборонено в неблагополучній та загрозливій зоні проведення виставок, вивезення собак, котів;
  • організація роботи бригади по відлову бродячих собак для щеплення проти сказу.

Також повідомляють, що всі тварини на стихійних ринках Тернополя (найбільше це вулиці Шептицького-Живова) реалізовуються без супровідних ветеринарних документів, відсутністю вакцинації проти сказу, відсутністю контролю з боку ветеринарної служби, що призводить до розповсюдження різних інфекційних захворювань тварин, а також до загибелі самих тварин після їх реалізації.

На даний час проводиться організація щодо розміщення тварин на ПМП «ІІТ» по вулиці Шептицького, 25 для реалізації тварин під контролем кваліфікованих працівників Міської державної лікарні ветеринарної медицини.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *