У Тернополі з’явилося ще одне Почесне Консульство (фото, відео)

У Тернополі відкрилося Почесне Консульство Республіки Литва. На відкриття установи завітали Надзвичайний та Повноважний Посол Литовської Республіки в Україні Марюс Януконіс та Віце-міністр закордонних справ Литовської Республіки Дарюс Скусявічюс, а також представники місцевої влади.

Почесним Консулом Литовської Республіки у Тернополі став Ярослав Візняк.

«Почесне Консульство – це острівець, який представляє громадян литовської республіки. Також, це співпраця, де ми притягуємо туристів та інвесторів на територію України та з України в Європу», – зазначив пан Ярослав.

За словами Надзвичайного та Повноважного Посла Литовської Республіки в Україні Марюса Януконіса, цей день надважливий у стосунках Литви та України.

“Коли на міжнародному рівні хороші відносини, то й між регіонами вони будуть підтримуватись. Думаю разом ми зможемо реалізувати багато різноманітних проектів у різних сферах. Сьогодні ми відкриваємо 11 Почесне консульство Литви в Україні, а це означає, що відносини міцні і перспективні”, – зауважив Марюс Януконіс.

Нагадаємо, у Тернополі це вже третє Почесне Консульство. Окрім литовського у нашому місті працюють консульства Вірменії та Угорщини.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *