анонс

Відомого тернопільського музиканта обурила поведінка редакторів “Голосу країни”

Заслужений артист України, відомий тернопільський співак та композитор Андрій Підлужний розгнівався на редакторів проекту «Голос країни». Лідера гурту «Нічлава» обурило та образило те, що використовуючи на шоу його пісні, про авторство навіть не згадують. Гнівний допис музикант опублікував у соцмережах.

 «В принципі, я вже давно на ці речі не звертаю уваги але… «Мовчати»…хоч і моя пісня, але в цій ситуації не буду…

29.04.18 на каналі “1+1” відбувся фінал проекту «Голос Країни» в якому вкотре прозвучала моя пісня «Закрили Твої очі…». Варто зауважити, що в цьому шоу частенько звучать мої пісні на різних стадіях, етапах, наприклад минулого року також у фіналі звучала «Вставай Сонце». Цьогоріч адміністратори проекту двічі поспіль віддали авторство моїх пісень Тіні Кароль, зробивши грубу помилку і відповідний допис і під час трансляції і на сайті і на youtube каналі проекту.

29.04.18 був дуже несподіваний і приємний момент, коли сама Тіна особисто сказала що і автору, тобто мені сподобається як виконав пісню Андрій Рибарчук, за що я їй щиро вдячний і справді дякую за нашу плідну багаторічну співпрацю і дружбу і наші майбутні нехай не пісні, а прості листування, діалоги, розмови чи дружні поради, які я ціную і шаную!

Натомість адміністратори чи редактори Голос Країни ніби свідомо продовжують ТУПО ВКОТРЕ НЕ ВКАЗУВАТИ МЕНЕ АВТОРОМ НІ НА САЙТІ каналу 1+1 ні на своєму youtube каналі.

Мені цікаво, це просто особиста неприязнь до мене, чи НЕПРОФЕСІОНАЛІЗМ? Могли б і перші два рази допустивши помилку просто по людськи вибачитись, адже їхня помилка тоді коштувала величезній кількості образ в мій бік на їхніх ресурсах, ніби я «якийсь Вася самозванець»(

І так вимальовується портрет скандаліста, незадоволеного і т.д. Та ні, все просто: РОБІТЬ ЯКІСНО СВОЮ РОБОТУ, ПІСНЯ -ЦЕ МОЯ ДИТИНА, МОЄ ЖИТТЯ! Одна справа один раз помилились, ок людський фактор. але ж це РЕГУЛЯРНО( Ніби спеціально((», -пише співак.

Також, Андрій Підлужний образився на місцеві ЗМІ, які, на його думку, не приділяють йому належної уваги.

«Хочу щиро «подякувати місцевим змі», жодне з яких не написало хоча б традиційний «нікролог» що на одному з найпопулярніших шоу країни співали пісню тернополянина у ФІНАЛІ! Чи це таке звичне для Тернополя дійство?(((

Хоч це і не дивно. Наші керівники(головні режисери, продюсери)) телеканалів ІНТБ та ТТБ, навіть слухавки в будній день не піднімають, звісно, це ж телефонує їм тернополянин а не «столічний артіст» ( Я не виключаю, що було надважливе міжгалактичне засідання, селекторна нарада, чи просто погано себе почували, але ж є наступний день, і взагалі часом перетелефонувати це ж не складно і ознака поваги, чи не так?

Це так зі мною і до мене, а я собі уявляю, а на що ж сподіватись молодому співаку чи композитору?)

Я просто жива людина, я працюю, створюю, переживаю, вмираю, викарбовую кожну нотку і звук, вкладаю свою душу, хочу щоб мною пишались старенькі батьки, мій син…».

В кінці свого допису, співак поділився і позитивною новиною, повідомивши, що готується до зйомок нового кліпу на нову пісню.

Поділитися...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on VK
VK
Email this to someone
email
Print this page
Print

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *