Як зробити поїздку комфортнішою: приклад одного села на Збаражчині

Всі, хто проїжджає через село Чернихівці Збаразького району вже добре знають, що на проїжджій частині моста багато великих ям та вибоїн, які роблять поїздку не надто комфортною.

Правовий механізм передбачає, що обстежувати такі ділянки має патрульна поліція. Після цього патрульні мають скласти протокол та направити у відповідальну за цю ділянку дороги установу. Якщо проблему не усунено, тоді на керівника цієї  установи накладається штраф.

Саме тому голова фракції ВО «Свобода» у Збаразькій райраді Тарас Дячун нагадав патрульній поліції про проблему з цією дорогою.

«Водії зі Збаража, Лановець та навколишніх сіл, в тому числі я, вже добре вивчили ями на мості в Чернихівцях. А от не місцеві там точно “лишили” чимало коліс. Переконаний, що ті хто має латати ці ями, знають про них. Більше того, патрульні  кожного дня там проїжджають і могли б самостійно оформити документи про порушення, але..

Як депутат, написав звернення, щоб вирішити проблему та врешті залатати ті ями добротно, а не так, як це зробили в кінці квітня (на кілька днів вистачило ремонт щебенем)», – зазначив депутат.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *