20 пачок резинових рукавиць за 8700 гривень, а в результаті – втрачені кошти і ніякого товару

Майже 13 000 гривень привласнили невідомі особи обшахраювавши мешканців обласного центру. За даними фактами правоохоронці відкрили кримінальні провадження.
Двоє тернополян здійснювати покупки в мережі Інтернет. Оголошення про продаж знаходили на сайтах оголошень. Один потерпілий здійснив передоплату за товар в розмірі 8700 гривень, однак 20 пачок резинових рукавиць тай не отримав.
Ще один заявник мав намір придбати ігрову приставку й коли зв’язався з продавцем, останній попросив заповнити дані в посиланні, аби здійснити оплату за товар. Заявник нічого не запідозрив й своїми діями допоміг невідомому збагатитися на суму 4000 гривень, які були зняті з рахунку потерпілого.
Відомості про злочини працівники поліції внесли в ЄРДР відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.
Правоохоронці наголошують громадянам, не вірити розміщеній в мережі – Інтернет інформації про продаж або купівлю різного роду товару. Завжди необхідно здійснювати покупки на перевірених інтернет – платформах.
Саме через свою безпечність жителі Тернопілля потрапляють на гачок шахраїв і втрачають власні заощадження.

Якщо ж ви все ж таки потерпіли від рук аферистів, не зволікайте, телефонуйте на лінію «102».

Поширити:

Post Author: Автор