поліція

Аферист виманив у тернополянки 1500 гривень

До жертви шахрайської схеми зателефонував чоловік, що представився співробітником фінансової установи. 20-річна тернополянка повірила псевдобанкіру, що її банківських рахунок потребує підтвердження ( верифікації). Для цього їй необхідно повідомити вміст смс-повідомлення, яке надійшло на мобільний телефон. Потерпіла зробила все, що її попросив аферист й як наслідок отримала сповіщення про зняття готівки в розмірі майже 1500 гривень.

Схема за якою діяв пройдисвіт відома й водночас надзвичайно дієва. Адже самі громадяни допомагають невідомим спустошувати свої електронні гаманці повідомляючи персональні дані.

Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до частини 1 статті 190 Кримінального кодексу України.

Правоохоронці застерігають жителів та гостів краю, не довіряти невідомим. Запам’ятайте: працівники фінансових установ, ніколи ні за яких обставин не телефонуватимуть своїм клієнтам та не будуть дізнаватись особисту інформацію. Всі дані, якими ви володієте, щодо вашого електронного гаманця є конфіденційною інформацією.

Не повідомляйте, пін-коди від електронних гаманців. Не виконуйте за вказівками злочинців дії з терміналами та банкоматами. Ви самі того не розуміючи, замість отримати, переведете кошти на інші рахунки, які потім зникають безслідно. У шахраїв на меті лише одне, легко збагатитися за ваш рахунок.

Розкрити такий вид злочинів, надзвичайно важко. Якщо ж зрозуміли, що потерпіли від рук пройдисвітів, не зволікайте, одразу телефонуйте на лінію «102».

Поширити:

Post Author: Автор