Автомобільні перевезення на Тернопільщині

В останню неділю жовтня всі водії України відзначають День автомобіліста. Важко уявити собі сучасне життя, господарську діяльність та побут кожної людини без автомобільного транспорту. У цій важливій сфері економіки трудяться професіонали, праця яких багато в чому визначає функціонування всіх галузей народного господарства, життєдіяльність населених пунктів.

На Тернопільщині у січні–вересні цього року автомобільним транспортом області перевезено 46,9% загального обсягу перевезених вантажів і 73,5% загального обсягу перевезених пасажирів.

За 9 місяців 2019 року підприємствами автомобільного транспорту (з урахуванням перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) виконано вантажооборот у обсязі 592,4 млн.ткм, що на 7,4% більше, ніж у відповідному періоді 2018 року та перевезено 3630,1 тис.т вантажів (на 5,8% менше).

У січні–вересні 2019 року автомобільним транспортом області (з урахуванням пасажирських перевезень, виконаних фізичними особами-підприємцями) виконано пасажирооборот у обсязі 602,2 млн.пас.км та перевезено 35,0 млн. пасажирів, що відповідно на 3,3% та 4,6% більше, ніж у січні–вересні 2018 року, – повідомляє Головне управління статистики в Тернопільській області.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *