Близько 20-ти машин спецтехніки очищали тернопільські дороги та тротуари впродовж ночі

Через снігопад та низьку температуру повітря у ніч з 17 на 18 січня на магістральні вулиці Тернополя виїхало близько 20-ти машин спецтехніки для очищення доріг і тротуарів.

Механізоване посипання проїжджих частин та пішохідних зон у центральній частині міста, масивах «Східний» і «Сонячний», мікрорайонах «Канада» та «Новий Світ», а також у районі Старого парку та в «Промисловому» районі здійснювала підрядна організація ТзОВ «Авакс-Проф». В період із 00:00 до 08:00 год. використано 52 м3 протиожеледної суміші та 15 мсолі.

Прибирання від снігу і обробку піщано-сольовою сумішшю магістральних вулиць на масиві «Дружба» виконували працівники та спецтехніка ТМШРБ «Міськшляхрембуд» (використано 18 мпротиожеледної суміші), очищення об’їзних доріг та шляхів у Березовиці, Кутківцях, Пронятині – ТзОВ «ТБЦ» (висипано 36 мпротиожеледної суміші).

Відповідальними за прибирання прибудинкових територій і міжквартальних проїздів є  управителі житлового фонду в місті, за належне зимове утримання прилеглої території до закладів торгівлі та громадського харчування, офісів, установ і організацій – суб’єкти господарювання.  Тож звертаюся до представників тернопільських ЖЕКів і ОСББ, а також підприємців, з проханням забезпечити належне очищення прилеглих територій.

Щоб не перешкоджати роботі спецмашин і не створювати аварійних ситуацій через нестійку погоду, прохання до водіїв не паркувати авто вздовж вулиць і в заборонених для цього місцях.

Інформацію (з доданим фото) щодо неналежного прибирання дворів, міжквартальних проїздів чи доріг мешканці Тернополя можуть надсилати на Viber муніципальної інспекції за номером +38 073 015 14 81, або зателефонуваши на Цілодобову гарячу лінію 15-80, (0352) 23 – 63 – 97.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *