Брат за брата! Степан Барна організував збір дронів до роковин загиблого на війні брата

Військовослужбовець, ексголова Тернопільської ОДА Степан Барна організував збір дронів до роковин загиблого на війні брата Олега Барни. Про це він пише у мережі Фейсбук.

Брат за брата! Найкраща пам’ять про Олега Барну, який в бою загинув рік тому, 17 квітня, на вугледарському напрямку, будучи у складі 68-ої єгерської бригади ім. Олекси Довбуша, — знищення ворога на лінії фронту! Найкраще це робити за допомогою FPV-дронів! Багато дронів – багато уражених і знищених цілей!

Саме тому, з нагоди Дня народження  брата, Героя Олега Барни, якому 18 квітня мало би виповнитися 57 років, Степан разом з родиною, друзями, однодумцями та побратимами зі свого підрозділу мотопіхотного батальйону 10 Гірсько- Штурмової Бригади «Едельвейс» оголошують акцію і гарантують доставку❗«Зберемо 100 дронів до 18 квітня», які спрямуємо на окупантів! 

Це найкращий подарунок, який ми разом можемо зробити для нього. Ворог повинен відчути, що за смерть українського Героя ми будемо мститись. Для тих, хто бажає вшанувати пам’ять про Олега та долучитися до збору дронів, власне, ДРОНІВ, НЕ КОШТІВ НА ЇХ ПРИДБАННЯ, пишіть мені в приватні, – просить Степан Барна.

Фото: Суспільне

Поширити:
Джерело: Тернопільська газета