прапор

Голова Тернопільської обласної ради на Хмельниччині вшанував пам’ять Романа Шухевича

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та десятки українців зібралися на місці, де були знайдені останки Романа Шухевича, які енкаведисти намагалися знищити, щоб українці не знали де похований Командувач УПА, щоб віддати шану й честь Генералу-хорунжому, борцеві за Незалежність України, людині-легенді, великому провіднику та полководцю, який в свій час запалював тисячі сердець українців на звитягу, на боротьбу проти ворога, за Українську державу.

«Роман Шухевич у всіх сферах, за яку б справу не брався, себе яскраво проявляв! Він був дуже грамотним, начитаним, дисциплінованим, спортивним, справжнім лідером! Його виховували в інтелігентній українській родині. Таланту та майстерності Романа Шухевича могли позаздрити інші полководці. Він мав чудові організаторські здібності, — наголосив Михайло Головко. — Герої, такі як Роман Шухевич і Степан Бандера, показали нам, як потрібно любити Україну, як потрібно жертвувати своїм життям заради того, щоб нація мала право жити на своїй, Богом даній землі! В нас з ними – одна ціль та одна ідея: побудова української держави! Незалежної! Самостійної! Соборної! України, за яку гинули наші хлопці у час Революції Гідності та зараз воюють на Сході. Ми не маємо право здаватися! Адже ми віримо у перемогу України!».

Очільник Тернопільщини наголосив, що Тернопільська обласна рада, з ініціативи фракції ВО «Свобода», звернулася до керівництва держави із вимогою повернути звання Героїв Роману Шухевичу та Степану Бандері.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *