Голова Тернопільської обласної ради отримав Почесний диплом Президії Торгово-промислової палати України

На запрошення голови Тернопільської обласної ради Михайла Головка до Тернополя завітав Президент Торгово-промислової палати України Чижиков Геннадій Дмитрович.

«Дякую, що відгукнулися на моє запрошення та завітали у Тернопільську область! Наша зустріч є хорошою нагодою для обговорення перспектив співробітництва щодо покращення бізнес-клімату на Тернопільщині», — сказав Михайло Головко.

Під час зустрічі особливу увагу приділили питанню проведення у Києві на базі Торгово-промислової палати України міжнародного економічного бізнес-форуму, в рамках якого заплановано презентувати інвестиційний потенціал Тернопільської області.

«Я розумію, що сьогоднішні процеси глобалізації змушують регіони істотно конкурувати за ресурси та інвестиції, адже від їхнього залучення залежить рівень розвитку територіальних громад і добробут наших жителів», — наголосив очільник Тернопільщини.

Геннадій Чижиков вручив Михайлу Головку Почесний диплом Президії Торгово-промислової палати України та зауважив, що ТПП зацікавлена у тісній співпраці з органами місцевого самоврядування Тернопільщини. 1

«Переконаний, ця відзнака стане хорошим початком у співробітництві Тернопільської обласної ради та Торгово-промислової палати України у розвитку наших ділових зв’язків, як на регіональному, так і національному рівнях», — додав Михайло Головко.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *