облрада

Голова Тернопільської обласної ради поклав квіти до підніжжя пам’ятника Тарасу Шевченку

Вчора, 9 березня, у Тернополі вшановували національного героя та символ України, класика української літератури, письменника, мислителя та художника Тараса Григоровича Шевченка.

До підніжжя пам’ятника Кобзареві поклав квіти і голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко.

«Тарас Шевченко – геній! Жодна нація не має такого Сина, як українська! Він – Великий мислитель, якому ми завдячуємо усім! Тарас Шевченко був посланий нам у час національного гніту. Тоді, коли українці, здавалося б, не мали жодних надій і сподівань, Господь дав їм Пророка, який мав унікальні знання, талант, вміння… У Його «Кобзареві» закладений код нації! На рядках із першої книги поетичних творів Тараса Шевченка виховувалося Січове Стрілецтво, вояки УПА, сучасні Герої. Тарас Шевченко – батько українського націоналізму. Його пророчі настанови, які повинні знати ми та навчати їх наших дітей, є у посланні «І мертвим, і живим, і ненародженим…», – відзначив голова обласної ради.

Михайло Головко, наголосив, що нам усім потрібно читати «Кобзар», як Біблію, наповнювати свої серця та душі вченням Тараса Шевченка.

«Якби ви вчились так, як треба, то й мудрість би була своя», – і сьогодні була б іншою Україна, не було б у нас війни, не зазіхали б чужинці на нашу святу Землю. Уже багато років минуло з того дня, як перестало битися благородне серце геніального поета, але світлий образ Великого Тараса безсмертний, як і сам народ, що породив Його!» – додав Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana