Хто чекає Київстонера у Тернополі?

Позачергова комісія з питань духовності, культури, свободи слова та інформації Тернопільської обласної ради сьогодні розглядала звернення націоналістичного об’єднання «Правий сектор» про скасування запланованого концерту  російськомовного репера, колишнього учасник проекту «Гриби»  Івана Колихалова ( Київстонера) у нічному клубі «Пульс».

Ще 6 листопада на сесії Тернопільської обласної ради ухвалили рішення про заборону російськомовного продукту на території Тернопільської області, однак виконавці, у репертуарі яких лише пісні мовою агресора, досі заробляють гроші даючи концерти у Тернополі. Директор нічного клубу «Пульс», який активно підтримує таку тенденцію, хоч і був повідомлений про засідання комісії, на ній не з’явився.

Голова комісії Михайло Тимошик був глибоко обурений  ситуацією, яка склалася  і однозначно підтримав позицію «Правого сектора».

«Не обов’язково, щоб виконавець гастролював Росією , якщо в  його репертуарі є пісні мовою агресора, то нехай змінює його, лише за таких умов він може тут виступати. Отже, у даній ситуації ми бачимо бажання обійти або  порушити рішення сесії Тернопільської обласної ради, найвищого органу представницької влади в області!»,- стверджує Михайло Морозенкович.

На комісії також був присутній представник правоохоронних органів, що на запитання Михайла Тимошика, як захищатиме Нацполіція рішення обласної ради про заборону російськомовного продукту, лише розводить руками, мовляв без  відповідного рішення, ухваленого міською радою,що має більше важелів впливу на нічний клуб «Пульс», можуть лише порекомендувати власнику скасувати концерт.

Роман Безкостий, представник націоналістичного об’єднання «Правий сектор» наголошує, що вони звертатимуться й до міського голови стосовно даного питання.

«Ми не будемо робити своїми руками роботу, яку мають виконувати органи влади»,- заявляє Роман.

Згоди таки дійшли і комісія з питань духовності, культури, свободи слова та інформації Тернопільської обласної ради запевнила представників «Правого сектору», що звернеться до власника нічного клубу «Пульс» та пред’явить йому копію рішення сесії Тернопільської обласної ради від 6 листопада 2018 року про заборону російського мовного продукту на території Тернополя, також  рекомендуватимуть  Міській раді застосувати санкції за порушення даного  рішення. Правоохоронні органи ж, у свою чергу, вже точно слідкуватимуть за виконанням цього рішення.

Зовсім інше питання чи готові тернополяни відмовитися від російської музики та припинити ходити на концерти російськомовних виконавців?

Христина Вояк

Поширити:

Post Author: Diana