Кому заважає пам’ятник Степану Бандері в Тернополі?

Памятник Степану Бандері, що знаходиться на вулиці Соломії Крушельницької у Тернополі, знову став жертвою вандалів. Цього разу знаряддям зловмисників стало яйце.

Депутат Тернопільської обласної ради від ВО «Свобода» Богдан Бутковський зазначає, що така увага до пам’ятника Степану Бандері не що інше, як ворожі провокації напередодні дня народження провідник української нації, який щорічно відзначають 1 січня.

 «Історія з вандалами набула нового продовження. Цього разу пам’ятник осквернили яйцем! Очевидно, що це ворожі провокації і гастролери з Житомира були лише знаряддям в руках кремлівських ляльководів! Нагадую, що наближається 1 січня, день, коли народився провідник української нації! Тернополяни щорічно 1 січня  вшановують Степана Андрійовича смолоскипною ходою. В 2022 ми маємо зробити цей захід особливим, бо ворог боїться Бандеру, він воює не з пам’ятниками, а з волелюбним духом України символом якого став Бандера», – наголосив свободівець.

Нагадаємо, 13 грудня, невідома особа пошкодила пам’ятник Степану Бандері, обливши його червоною фарбою. Як з’ясували правоохоронці, до злочину причетні двоє 21-річних жителів Житомира.

Поширити:

Post Author: Diana