Москва зазнала поразки на Тернопільщині (фото, відео)

Депутати Почаївської міської ради відмовилися віддавати московським монахам землю навколо Почаївської Свято-Успенської Лаври.

Московські попи вже вкотре претендували на земельні наділи площею 2,5 гектари. Для досягнення своєї мети ченці були готові віддати чималу суму грошей місцевим депутатам, лиш би ті проголосували «за». Проте напередодні ситуація набрала розголосу в ЗМІ, що і допомогло врятувати землі.

Рішення про відмову в наданні в безоплатне користування трьох земельних ділянок на території Почаївської лаври для користування Московському патріархату підтримали 15 депутатів. Цих голосів вистачило аби залишити землі у розпорядженні Почаївської міської ради.

Депутат Тернопільської обласної ради Володимир Бобко, котрий разом із побратимами із націоналістичних організацій був присутній на сесії задля уникнення провокацій вважає, що лише завдяки спільним зусиллям можна побороти ворога, який вже так міцно вкоренився.

«Той факт, що проповідники «руского міра» вкоренилися у нас, на західній Україні, здається абсолютним нонсенсом. Проте, на превеликий жаль, це правда. Московські попи намагаються руйнувати нашу країну зсередини, вбиваючи в голови своїх вірян проросійську позицію. Побороти цю пропаганду та погнати ворога з нашої території можна лише спільними зусиллями.

Вчора ми вкотре показали, що можемо відстояти свої землі. Впевнений, що вже скоро, так сам, об’єднавшись, ми зможемо повернути українську Святиню під крило української церкви», – зазначає Володимир Бобко.

Поширити:

Post Author: Diana