облрада

Михайло Головко: «Вклоняємося перед подвигом, звитягою, жертовністю та героїзмом ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС»

Голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук та заступник голови Тернопільської обласної ради Ігор Сопель взяли участь у пам’ятних заходах з нагоди 35-річниці Чорнобильської трагедії.

«Чорнобиль» — слово, яке викликає біль. Сьогодні, у 35-ті роковини вибуху на Чорнобильській АЕС, ми вшановуємо всіх ліквідаторів, Людей, які героїчно стали на захист кожного з нас!

Для історії України Чорнобиль — гірка сторінка, що навіки залишиться у пам’яті народу як символ безмежної мужності багатьох тисяч наших земляків, які пройшли через радіоактивне пекло — пожежників, міліціонерів, військових, медиків, цивільного населення. Ми вклоняємося перед Вашим подвигом, звитягою, жертовністю та героїзмом.

Жахливі наслідки аварії на ЧАЕС 1986-го року гостро відчуваються в наш час. Зламані людські долі, розповсюдження хвороб, випалена свята українська земля, яка досі ятрить… І тільки пам’ять закликає увесь наш народ до об’єднання зусиль навколо вирішення завдань відродження рідної землі та зцілення душ, уражених Чорнобилем.

Щиро дякую живим ліквідаторам, що врятували не лише українців, а й усе людство від смертельної небезпеки. Бажаю Вам та Вашим родинам злагоди, здоров’я і благополуччя!

Нехай більше ніколи не спіткає нашу країну така біда як Чорнобиль! Нехай наші діти не стають свідками таких трагедій!

Хвала та шана ліквідаторам наслідків катастрофи! Слава Україні!» — сказав Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana