Митрополит Василій вручив церковні нагороди 4 священникам архієпархії

2 грудня архієпископ і митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Василій Семенюк з пастирським візитом відвідав парафію св. апостолів Петра і Павла селища Козова. Настоятель храму о. Євген Бойко спільно із вірними зустріли архієрея на церковному подвір’ї та запросили очолити Молебень за Україну і українське військо. Владика нагородив о. Володимира Наконечного, духівника молодіжного руху «Українська молодь – Христові», золотим хрестом з прикрасами, дякуючи за ревну працю для молоді.

Цього ж дня нагороду золотого хреста з прикрасами отримав о. Іван Козлик, парох с. Вівся Козівського деканату. Під час пастирського візиту до громади парафії кир Василій освятив іконостас та благословив вірних.

3 грудня архієпископ Василій Семенюк очолив Божественну Літургію на парафії Всіх святих українського народу м. Тернопіль. Після Святої Літургії митрополит нагородив золотим хрестом з прикрасами адміністратора парафії о. Романа Чубару.

Цього ж дня архієпископ і митрополит Василій Семенюк здійснив пастирський візит на парафію Пресвятої Євхаристії с. Байківці. Після спільного Молебня владика нагородив настоятеля храму о. Андрія Сокульського золотим хрестом. Також голову Баковецької ОТГ пана Анатолія Кулика було відзначено подячною грамотою.

На завершення молитви семінаристи заспівали духовно-патріотичних пісень.

митроп вас2

митрополит вас1

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *