На Тернопільщині суди зазеленіли, а ручка стала олівцем

Львівський апеляційний суд відхилив всі наявні скарги та порушення і відмовився задовольнити позов по перерахунку голосів у 164 окрузі.

Про це повідомив кандидат в народні депутати Михайло Головко.

«Перерахунку голосів у 164-му окрузі не буде!

Феміда швидко позеленіла: Львівський апеляційний суд відхилив всі наявні скарги та порушення і відмовився задовольнити позов.

Цим вчинком влада лише показала свою слабкість, але розумію чого ж вони так бояться…

Для прикладу, назву лише дільницю у Чорному лісі Збаразького району, де понад 50 голосів відданих за мене виявилися просто недійсними! А скільки ще таких дільниць по окрузі? При розриві у 413 голосів це має велике значення!!!!», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, небайдужими громадянами було зафіксовано втручання членами деяких комісій в документи. Зокрема є відео, де жіночки вже у Збаразькій окружній виборчій комісії в коридорі, в машині та навіть заховавшись у туалеті щось дописують у документах.  Саме на дільницях, в яких зафіксовано незаконне втручання в документи, велику кількість голосів набрав кандидат від «Слуги народу» Ігор Василів. Хоча загалом на 164 окрузі лідирував свободівець Михайло Головко.

Проте, правоохоронці чомусь різними способами не хотіли звертати на це уваги, розповідаючи про якісь помітки та виправлення ОЛІВЦЕМ!, хоча на відео чітко видно, що записи велися ручкою!

Кандидат в народні депутати наголошує, що життя на виборах не закінчується та ще раз висловлює вдячність всім виборцям за підтримку.

«За ці роки, спільними зусиллями, нам вдалося зробити чимало хороших справ. Як депутат – відвідував всі засідання ради та комітету, не кнопкодавив, ініціював сотні законопроектів та тисячі звернень від своїх виборців. Попри намагання влади ми не дали ліквідувати жодної лікарні чи школи в окрузі, але робити ще багато. Я та вся наша свободівська команда будемо продовжувати роботу на благо громади та захищати наявні здобутки.

Слава Україні!», – зазначив Михайло Головко.

Поширити:

Post Author: Diana