На Тернопільщині функція виплати житлових субсидій переходить з центрального рівня на місцевий

У Тернопільській області станом на 1 вересня 2019 понад 45 тисяч домогосподарств отримують житлові субсидії. Про це  під час брифінгу повідомив директор департаменту соціального захисту населення Тернопільської облдержадміністрації Вадим Боярський.

Він нагадав, що тепер є можливість отримувати субсидії у готівковій формі або у грошовій безготівковій формі.

«Для виплати житлових субсидій у готівковій формі за серпень 2019 року надано реєстри до Мінсоцполітики України на понад 23 тисячі домогосподарств і 7628 одержувачів для перерахування житлових субсидій у грошовій безготівковій формі», – зазначив Вадим Боярський.

Також він наголосив, що прийнято рішення передати функцію виплати житлової субсидії отримувачам з центрального рівня на місцевий.

«Таким чином, одержувачі субсидії самостійно обиратимуть, куди їм перераховуватимуться кошти державної допомоги. Тобто з 1 жовтня субсидії будуть виплачувати не в Пенсійному фонді через відділення “Ощадбанку”, а у місцевих управліннях соціального захисту, через банк, який отримувач може обрати самостійно», – підкреслив директор департаменту соціального захисту населення ТОДА.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *