На Тернопільщині горить суха трава, сміття та очерет

У середу, 11 травня, вогнеборці Тернопільщини  ліквідували 8 пожеж. Горіли суха трава, сміття та очерет.

У сел. Підволочиськ Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4,5 га.  Під час гасіння врятовано одну житлову та дві складські будівлі;

Поблизу с. Прошова Великогаївської територіальної  громади Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 3 га. Під час гасіння врятовано три будівлі;

Поблизу м. Скалат Тернопільського району виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,08 га.

У с. Великий Глибочок Білецької територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа сухої трави та очерету на території орнітологічного заказника загальнодержавного значення «Чистилівський» на площі 1 га.

У сел. Підволочиськ Тернопільського району на вул. Тернопільській виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 4 га.

У с. Щепанів Козівської територіальної громади Тернопільського району виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,01 га.

У сел. Козова Тернопільського району на вул. І.Франка виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,01 га.

У сел. Підволочиськ Тернопільського району на вул. Тернопільській виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,03 га.

Причини виникнення пожеж та матеріальні збитки встановлюються.

Жителів Тернопільщини закликають не палити траву й сміття, а також просити сусідів це не робити. Ми маємо захистити нашу землю від ворога, а не бути його спільниками, знищуючи екосистему і тварин. Паліть ворога, а не землю!

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *