На Тернопільщині поліцейські та освітяни підписали Меморандум про співпрацю

Активно взаємодіяти з метою забезпечення безпеки дітей та впровадження інноваційних методів превентивної роботи в учнівському середовищі зобов’язалися начальник ГУНП в Тернопільській області Олександр Богомол, директор Комунальної установи Тернопільської обласної ради Центру аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області Тетяна Четвертак та очільниця Управління Державної служби якості освіти Наталія Моравська. 29 квітня в Нацполіції краю укладено Меморандум про співпрацю поліції та освітян.

Учасники зустрічі домовилися на засадах партнерства реалізовувати спільні заходи щодо забезпечення функціонування безпечного, вільного від будь-яких форм насильства і дискримінації освітнього середовища, а також проводити роботу на попередження дитячої злочинності.

Згідно викладених умов в документі, поліцейські та працівники освіти, насамперед, сприятимуть реалізації заходів спрямованих на запобігання та поширеню булінгу в навчальних закладах, розроблятимуть спільні програми у сфері забезпечення якості освіти та захисту усіх прав  учасників освітнього процесу.

Також заплановано розроблення ряд освітніх матеріалів для використання поліцейськими при проведенні профілактичних занять у закладах загальної середньої освіти.

Як зазначили учасники Угоди, її укладання відкриває можливості для більш плідної співпраці ювеналів та закладів освіти краю.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *