На Тернопільщині продовжують ремонтувати дороги місцевого значення

В Озернянській громаді тривають ремонтні роботи автошляхів, які з’єднують населені пункти громади.

Проінспектував хід та якість виконання робіт голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко та депутат Тернопільської районної ради Володимир Бобко.

За словами очільника Тернопільщини, навесні місцеві депутати звернулися з проханням про допомогу від Тернопільської обласної ради для проведення ремонту дороги. Наразі уже виконавці здійснюють асфальтування ділянки.

«Для нас важливі не лише терміни виконання ремонтних робіт, а й, у першу чергу, їхня якість. Тому на ділянки, де триває ремонт, часто виїжджаю сам, а також за моїм дорученням хід виконання робіт контролюють депутати й працівники виконавчого апарату Тернопільської обласної ради», — зазначив Михайло Головко.

Володимир Бобко зазначає, що дуже важливо щоб дороги, які сполучають населені пункти в громаді, були у хорошому стані.

«У минулій каденції в статусі депутата Тернопільської обласної ради, як член дорожньої комісії, я неодноразово ініціював виділення коштів на ремонт цих доріг. Вже тоді процес відновлення автошляхів, які з’єднують населені пункти громади, розпочався. Зараз я вже не депутат обласної ради, але Озернянській громаді пощастило мати місцевих депутатів від ВО «Свобода», які приїжджали до голови обласної ради та донесли необхідність продовження ремонтних робіт на цьому відрізку.

Як бачимо, тут вже розпочався ремонт, який забезпечить хороший проїзд до села Данилівці.  У майбутньому, завдяки добрій співпраці між головою громади, якого обиратимуть вже наступної весни, та обласним керівництвом, ремонт цієї ділянки, сподіваюся, завершиться повністю. Адже дуже важливо щоб дороги, які сполучають населені пункти в громаді, були у хорошому стані», – наголосив депутат.

Поширити:

Post Author: Diana