На Тернопільщині скаржаться на агресивних собак на вулиці

У Ланівцях розгорівся скандал. У соціальній мережі ланівчани скаржаться на місцевих агресивних собак.

Вчора, 31 січня у Ланівцях дві великі зграї собак розгулювали містечком. Тварини своєю агресивністю відлякували школярів, які з острахом обходили їх за допомогою дорослих, але ж що робити іншим дітям, які без підтримки старших повертаються зі шкільного закладу додому?

“Забираючи сьогодні сина зі школи, наткнулась на дві великих зграї собак….були серед них як дворняги, так і собаки з нашийником. Собаки поводили себе неспокійно, а деякі з них навіть досить агресивно. Я розумію, що розстрілювати чи травити собак — це не гуманно, але що тоді робити? Діти додому боялись йти….кількох дітей я перевела повз зграю, але ж вони щодня ходять звичним маршрутом і до школи, і зі школи….А Боже борони та зграя накинеться на когось…що тоді? Хто буде винний і відповідальний?”, – скаржиться Олександра Ковальчук.

Дана ситуація викликала інтенсивне обговорення у соцмережі. Думки людей розходяться. Одні вбачають реальну загрозу життю їхніх дітей, а інші просто піджартовують та шукають оригінальний вихід із ситуації.

Post Author: Редактор

Один коментар до “На Тернопільщині скаржаться на агресивних собак на вулиці

  • Анютка

    (01.02.2018 - 14:08)

    Собаки дійсно надто агресивні. Розумію, то не від хорошого життя, але вони кидаються на перехожих, які їх не чіпають.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *