облрада

На Тернопільщині цього року буде більше урожаю

В департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації повідомляють, що у 2017 році посівна площа під урожай становитиме  понад 810 тис. га. Це на 0,3 тис. га більше 2016 року.

«Площа зернових культур (разом з посіяними озимими) прогнозується на рівні минулого  року близько  458 тис. га. або 58% в структурі посівних площ. Посів ярих зернових і зернобобових культур прогнозується на площі 259,1 тис. га, в тому числі ранніх ярих зернових – 128,5 тис. га. При цьому структура ярого зернового клину під урожай 2017 року може корегуватися в залежності від умов перезимівлі озимих культур», – зазначив  директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Віталій Луй.

В цілому  планується  незначне збільшення площ посіву кукурудзи на зерно на 6,1 тис. га, гороху на 2,3 тис. га., ярої пшениці та ячменю на 2,0 тис. га

«Згідно даних останнього обстеження, 91,0% сходів озимих зернових та 94,0% озимого ріпаку перебувають в доброму та задовільному стані», – констатував  Віталій Луй.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *