На території Тернопільської громади виявлено п’ять випадків спалювання сухої рослинності

У Тернопільській міській територіальній громаді працівники муніципальної інспекції проводять регулярні рейди та перевірки на факт виявлення правопорушень природоохоронного законодавства та Правил благоустрою.

23 березня від час чергового рейду інспекторами було виявлено п’ять випадків спалювання сухої рослинності, три  з яких задокументовано адміністративними протоколами за ст.77-1 КупАП.

На одну із пожеж довелося викликати місцевих рятувальників в зв’язку із швидким поширенням вогню на прилеглі житлові будинки.

Нагадуємо жителям Тернопільської міської територіальної громади, що відповідно до внесених змін до  Кримінального кодексу України, в Україні посилено відповідальності за злочини проти основ національної безпеки в умовах воєнного стану. У статті 113 «Диверсія» до переліку злочинів додано також навмисні підпали, зокрема, й сухої рослинності. Для порушників передбачено покарання у вигляді ув’язнення строком від 10 до 15 років з конфіскацією майна.

Якщо ви помітили факти спалювання сухої рослинності чи інші порушення природоохоронного законодавства на території Тернопільської громади, просимо повідомляти муніципальну інспекцію за номерами телефонів: +38 (073) 015 1481 (Viber), +38 (067) 4473186, +38 (067) 447 3278.

Поширити:

Post Author: Diana