На «Водній арені Тернопіль» триває чемпіонат України з веслування на човнах “Дракон”

На «Водній арені Тернопіль» впродовж 1-3 жовтня проходить чемпіонат України з веслування на човнах «Дракон» серед спортивних клубів (IV ранг) та серед спортсменів ДЮСШ (IV ранг). За перемогу в чемпіонаті змагатимуться близько 600 спортсменів зі всією України.

Привітав учасників та гостей змагань міський голова Тернополя Сергій Надал.

«Драгонбот – веслування на човні «Дракон», є надзвичайно цікавим видом спорту. Він простий для спортсменів та надзвичайно видовищний для глядачів. У Тернополі вже декілька разів проводилися змагання на човнах «Драконах» серед любителів. Проте сьогодні ми приймаємо змагання серед професіоналів в акваторії нового Центру веслувальних та водних видів спорту, яка готова для проведення будь-яких видів змагань з водних видів спорту на тихій воді. Бажаю спортсменам у найближчі три дні показати усю свою майстерність, і нехай переможе найсильніший», – наголосив Сергій Надал.

У п’ятницю, 1 жовтня, відбулися змагання на дистанції 2 000 м (yci класи та всі категорії), 2 жовтня – змагання на дистанції 500 м (yci класи та усі категорії) . Сьогодні відбудуться змагання на дистанції 200 м (yci класи та всі категорії). Перший заїзд о 09:00.

До слова, під час урочистого відкриття чемпіонату Сергія Надала нагороджено грамотою Федерації України з веслування на човнах «Дракон» за вагомий особистий внесок у розвиток веслувального чемпіонату «Дракон» у Тернополі та Тернопільскій області.

Поширити:

Post Author: Diana