облрада

Народні депутати від Тернопільщини отримають всі рішення  рад різних рівнів щодо недопустимості ринку землі

У Тернополі триває сесія обласної ради. Під час засідання депутати підтримали пропозицію Олега Сиротюка щодо надання народним депутатам від Тернопільщини всіх рішень  рад різних рівнів щодо недопустимості ринку землі та виробленні спільних позицій.

«Слуги народу вкотре продемонстрували турборежим нехтування інтересами українців і задовлення вимог іноземних кредиторів та місцевих олігархів, які в час війни поспішають за безцінь скупити українські чорноземи. Тернопільська обласна рада, як і всі районні ради та десятки місцевих рад Тернопільської області, висловлює свою незгоду з планами Президента, Уряду та Парламенту відкрити дикий ринок землі і пограбування українського народу, вимагаючи проведення з цього важливого питання Всеукраїнського референдуму та продовження мораторію на продаж сільськогосподарської землі до 2025 року.

Фракція ВО «Свобода» в Тернопільській обласній раді вимагає від голови Тернопільської облради Віктора Овчарука та голови Тернопільської ОДА Ігоря Сопеля зайняти спільну позицію щодо захисту української землі, підписати і надіслати Верховній Раді України і народним депутатам від Тернопільщини вимоги, висловлені усіма місцевими радами Тернопільщини з цього питання», – йдеться у зверненні.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *