Нижні Луб’янки підтримують звання “Екологічного села”

Село Нижні Луб’янки кілька років тому, з ініціативи голови фракції ВО «Свобода» у Збаразькій райраді Тараса Дячуна, взяло участь у проекті “Сільський ревізор” та отримало звання “Екологічного села”.

Депутат розповідає, що почесне звання село отримало за роздільний збір сміття. Наразі, проблема ще не зовсім вирішена, проте у цьому напрямку продовжують активну роботу.

«Приємно згадати як популяризувалося наше рідне село в 2016 році. Я запросив журналістів проекту і вони відгукнулися, зняли крутий сюжет в якому відображене розмірене сільське життя з усмішками дітей, сільським побутом, місцевим колоритом.  Ми тоді зайняли 4 місце в Україні й отримали звання “Екологічного села” за роздільний збір сміття (хоч ця проблема зовсім не вирішена, але робота ведеться)», – зазначив Тарас Дячун.

Також свободівець додає, що свого часу Нижні Луб’янки стали найспортивнішим  селом області та гідно представили Тернопільську область на всеукраїнському рівні.

Сільський Ревізор – Нижчі Луб'янко. Промо

Сільський ревізор продовжує інспектувати найкомфортніші для життя села України. Чи хотіли б ми залишитися в Нижчих Луб'янках? Читайте вже завтра на AgroPolit.com!#СільськийРевізор #ревізія #Україна #соціальнийпроект #село #village #ukraine #socialproject

Publiée par Сільський ревізор sur Mercredi 7 septembre 2016

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *