Очільник Тернополя привітав митрополита Василія з потрійним ювілеєм

У неділю, 11 серпня, у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбулася Архиєрейська Божественна Літургія з нагоди 70-тиліття від дня народження, 45-тиліття священства та 15-тиріччя єпископського служіння Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського Василія Семенюка.

Участь у Літургії та урочистостях взяв міський голова Тернополя Сергій Надал. Очільник міста подякував Митрополиту за невтомну подвижницьку працю з відновлення діяльності Української Греко-Католицької Церкви та духовного Маріїнського Центру в Зарваниці та побажав міцного здоров’я.

«Щиро дякую за Вашу невтомну подвижницьку працю з розвитку Української Греко-Католицької Церкви. Завдяки Вашій праці та служінню Тернопільщина стала справжнім духовним центром України. Нехай Господь та Пречиста Діва Марія завжди оберігають Вас від усіх негараздів і дарують здоров’я тілесне і міцність духовну, благодать та довголіття, душевний спокій та всеблагих успіхів у Вашій самовідданій і великодушній праці на благо України та української Церкви», – зауважив Сергій Надал.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *