Під час святкування Гелловіну в Сеулі загинуло понад півтори сотні людей

У Південній Кореї оголосили національну жалобу після тисняви у Сеулі під час святкування Хеловіну, коли загинули щонайменше 153 особи.

Трагедія сталася у столичному районі Ітхевон, де багато нічних клубів, ресторанів і кафе, які працюють допізна. У районі під час тисняви могло перебувати до 100 тис. людей – переважно молоді люди.

Працівники пожежної служби та свідки розповіли, що люди йшли у вузький провулок біля готелю Hamilton, який вже був заповнений.

Ті, хто вижив, розповіли, що в якийсь момент присутні там люди опинилися в ситуації, коли вони не могли рухатися, а потім, в якийсь момент хтось упав і всі «почали падати як доміно».

Мережею шириться моторошні кадри з тисняви, як люди буквально затиснуті один між одним і не можуть рухатися.

У пожежній службі розповіли, що більшість тіл жертв відправили до лікарень, а решту доставили до сусіднього спортзалу, щоб їх можна було ідентифікувати. Більшість загиблих – підлітки та молоді люди у віці 20 років. Зі 153 підтверджених смертей наразі 97 – це жінки.

Незрозуміло, що спричинило тисняву, хоча деякі місцеві ЗМІ повідомляють, що велика кількість людей кинулася в цей район після того, як почули, що там була зірка K-pop.

Смертельна тиснява у Сеулі спричинила найбільшу кількість жертв у Південній Кореї з затоплення порому Севоль у квітні 2014 року, коли загинули 304 особи.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *