Припаркувати власний транспортний засіб у Тернополі можна буде на Білецькій, 1

У Тернополі 27-29 серпня запланована насичена культурна програма з нагоди відзначення Дня міста і свята Успіння Пресвятої Богородиці.

Тож з метою забезпечення належних умов для паркування транспортних засобів жителів і гостей Тернополя впродовж цих трьох днів буде доступний для користування паркувальний майданчик Головного управління ДПС у Тернопільській області за адресою вул. Білецька, 1.

Майданчик для безоплатного паркування транспортних засобів функціонуватиме, зокрема:

  • 27 серпня – з 17:00 год;
  • 28 серпня – з 16:00 год;
  • 29 серпня – з 09:00 год.

Правоохоронці нагадують тернопільським водіям, що за порушення встановлених правил зупинки, стоянки передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 340 грн. За ті ж самі порушення, проте якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 680 грн.

За зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму від 1020 до 1700 грн.

Post Author: Diana

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *