Свою заборгованість по податках тернополяни зможуть побачити оплачуючи комунальні послуги

Тернополян будуть повідомляти про їхню заборгованість за допомогою ресурсу www.eps.te.ua. При цьому, побачити ці дані зможуть лише самі власники квартири.

Мешканців міста повідомлятимуть про існуючу заборгованість по місцевих податках і зборах, в тому числі по податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки з метою її погашення за місцем реєстрації платників податків через «Єдину квитанцію» по сплаті комунальних платежів, а саме за вказаними адресами буде додано стрічку з сумою боргу по даній сплаті. Іншими словами, ГУ ДФСУ у Тернопільській області надасть дані про заборгованість ПП «Укрспецінформ», а ті в свою чергу розмістять вказану інформацію на сторінку користувача зручного та вже звичного всім ресурсу www.eps.te.ua, з допомогою якого тисячі тернополян подають показники та здійснюють оплату за спожиті комунальні послуги. Функція «Податкова» в особистому кабінеті захистить від зайвих видатків, адже тим, хто забарився із сплатою податку на нерухомість, буде нараховано штраф – 10-20% від його суми.

Нагадаємо, від 1 липня 2016 року власники нерухомості з надлишковою площею мали сплатити податок за «зайві метри» за 2015 рік. Повідомлення про суму податку надсилалися споживачам ТОДПІ поштою. Та не всі отримали ці листи і для декого може стати неприємним сюрпризом інформація про штраф за несплату.  Для уникнення такої ситуації та з метою інформування мешканців міста, суми нарахованих платежів були під’єднані до «Особистого кабінету» з призначенням «Податкова». Усім власникам, у чиїй квитанції даний рядок присутній та є нарахування, потрібно терміново з документами на нерухомість, якою вони володіють, звернутися у ТОДПІ або зателефонувати за номерами телефону 434630, 0688586073, 521227, 434639, 434646, 434610, 434634 для уточнення суми платежу.

Post Author: Редактор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *